company logo

Szukaj

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 - 17.00

Adres:
Przedszkole Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi
16-400 Suwałki
ul. Putry 4b
tel. 87 567 15 54 - sekretariat


*Urszula Rutkowska - dyrektor

e-mail: dyrektor@p8.suwalki.eu

*Beata Kamińska – intendent

*Klaudia Buraczewska – pomoc administracyjna/referent

e-mail: sekretariat@p8.suwalki.eu

*Marta Wasilewska - prowadzenie strony internetowej

e-mail: strona.p8@gmail.com

 

 

 


Napisz do nas

Zapraszamy i czekamy na Was!

Język angielski Drukuj

W obecnych czasach niezwykle istotnym jest kształtowanie umiejętności porozumiewania się z innymi ludźmi, nie tylko w zakresie granic naszego państwa i języka ojczystego, ale również poza nim.
W naszym przedszkolu prowadzone są zajęcia z języka angielskiego we wszystkich grupach wiekowych. Systematycznie prowadzone zajęcia są doskonałym wprowadzeniem dzieci w świat języka angielskiego i punktem wyjścia do jego nauki w szkole podstawowej. Zabawy z językiem angielskim to rodzaj aktywności nie podlegającej ocenie, bazującej na spontaniczności dzieci, nagradzaniu pozytywnych efektów nauczania, możliwości popełniania błędów, a przede wszystkim dającej możliwość reagowania w sposób bardzo emocjonalny. Ogólnie rzecz ujmując zajęcia mają dostarczać dzieciom radość i poczucie sukcesu.
Na zajęciach dzieci mają możliwość osłuchania z językiem obcym, rozróżniania języka obcego od ojczystego, oraz rozwijanie zdolności i umiejętności językowych na poziomie adekwatnym do możliwości dzieci w wieku przedszkolnym.
Proces uczenia się języka angielskiego u małych dzieci to głównie wprowadzenie do rozwijania takich umiejętności jak: słuchanie, mówienie oraz śpiewanie i recytowanie.

 

Miedzyprzedszkolny konkurs oparty na literaturze anglojęzycznej

 


© 2008-2014 Przedszkole nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałach, Autor strony: Karol Grudziński