company logo

Szukaj

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 - 17.00

Adres:
Przedszkole Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi
16-400 Suwałki
ul. Putry 4b
tel. 87 567 15 54 - sekretariat


*Urszula Rutkowska - dyrektor

e-mail: dyrektor@p8.suwalki.eu

*Beata Kamińska – intendent

*Klaudia Buraczewska – pomoc administracyjna/referent

e-mail: sekretariat@p8.suwalki.eu

*Marta Wasilewska - prowadzenie strony internetowej

e-mail: strona.p8@gmail.com

 

 

 


Napisz do nas

Zapraszamy i czekamy na Was!

Powrót do przedszkola Drukuj

psycholog

Drodzy rodzice!
Przed powrotem do przedszkola po tak długim okresie, jakim jest izolacja, dzieciom mogą towarzyszyć różne emocje - od ekscytacji, przez radość po smutek czy strach. W związku z zaleceniami sanitarnymi obowiązującymi w przedszkolu u przedszkolaków może pojawić się dużo pytań o obecną sytuację: Dlaczego nie mogę wziąć swojej zabawki?, Czy mogę przytulić się do swojej Pani?, Jak bawić się z innymi dziećmi?. Zapraszam Państwa do zapoznania się z materiałami, które pomogą przygotować dziecko na powrót do przedszkola, w którym obowiązują nowe zasady.

Bajka terapeutyczna autorstwa Joanny Kochańskiej „Powrót do przedszkola” – bajka stworzona specjalnie dla dzieci wrażliwych, które miewały trudności w adaptacji i wracają do przedszkola po długiej nieobecności. Jej głównym celem jest wsparcie dziecka w trudnych emocjach.

Bajka terapeutyczna autorstwa Joanny Kochańskiej „Pan Krokodyl i powrót do przedszkola” - bajka, która pomoże w rozmowie z dzieckiem na temat nowych zasad w przedszkolu, oswoić z przedszkolakiem trudne emocje i lepiej przygotować je na nową sytuację.

Pamiętajmy! Dla dziecka pomocne będzie, gdy rodzic będzie podchodził do sytuacji ze spokojem, w sposób pozytywny, dając mu poczucie bezpieczeństwa.

 


© 2008-2014 Przedszkole nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałach, Autor strony: Karol Grudziński