company logo

Szukaj

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 - 17.00

Adres:
Przedszkole Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi
16-400 Suwałki
ul. Putry 4b
tel. 87 567 15 54 - sekretariat


*Urszula Rutkowska - dyrektor

e-mail: dyrektor@p8.suwalki.eu

*Beata Kamińska – intendent

*Klaudia Buraczewska – pomoc administracyjna/referent

e-mail: sekretariat@p8.suwalki.eu

*Marta Wasilewska - prowadzenie strony internetowej

e-mail: strona.p8@gmail.com

 

 

 


Napisz do nas

Zapraszamy i czekamy na Was!

Drukuj

mikolajkiTo właśnie dzisiaj 6 grudnia w naszym przedszkolu wszyscy przenieśliśmy się w „bajkowy czas”. Nasze przedszkolaki wyglądały jak małe Mikołaje, ponieważ wszystkie ubrane były wyjątkowo po prostu „ mikołajkowo”. Przez cały dzień dzieci z niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa Św. Mikołaja.

Czekając na niego wybrały się do kina na bajkę „Kraina Lodu 2”, gdy seans się skończył nagle do sali kinowej wszedł Mikołaj. Oznajmił dzieciom, że szukał ich w przedszkolu, ale nikogo nie znalazł, w końcu w kinie odszukał dzieci z Przedszkola nr 8. Mikołaj powitał wszystkich i zapytał, czy może wrócić z dziećmi do ich przedszkola. Oczywiście odpowiedź mogła być tylko jedna – oczywiście TAK!!! Po przybyciu do przedszkola Święty Mikołaj zaprosił dzieci do wspólnej zabawy na mikołajkowe disco. Miło spędzony czas uświetniła kolacja z Mikołajem, oraz wspólne zdjęcia.
Po tak pełnym atrakcji wieczorze, dzieci poprosiły Mikołaja, aby przyjechał do nich za rok. No…oczywiście obiecały, że będą grzeczne.


 


© 2008-2014 Przedszkole nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałach, Autor strony: Karol Grudziński