company logo

Szukaj

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 - 17.00

Adres:
Przedszkole Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi
16-400 Suwałki
ul. Putry 4b
tel. 87 567 15 54 - sekretariat


*Urszula Rutkowska - dyrektor

e-mail: dyrektor@p8.suwalki.eu

*Bożena Moczulewska – główny księgowy

e-mail: ksiegowsc@p8.suwalki.eu

*Helena Łajkowska – intendent

*Natalia Dąbrowska – pomoc administracyjna/referent

e-mail: sekretariat@p8.suwalki.eu

*Marta Wasilewska - prowadzenie strony internetowej

e-mail: strona.p8@gmail.com

 

 

 


Napisz do nas

Zapraszamy i czekamy na Was!

Mikołajki Drukuj

mikolajkiW tym roku dzieci z grup 5 i 6-latków spędziły Mikołajki w dość nietypowy sposób. Zamiast czekać na Świętego Mikołaja, przedszkolaki wzięły sprawy w swoje ręce i postanowiły Mikołaja poszukać. W tym celu wyruszyliśmy do Wigierskiego Parku Narodowego.

Na powitanie było ognisko, pieczenie kiełbasek, muzyka i tańce. Następnie zniecierpliwione dzieci ruszyły na poszukiwanie upragnionego gościa. Intuicja przedszkolaków okazała się niezawodna. W lesie w okolicy obiektu turystycznego „Dziupla” spacerował Święty Mikołaj, szukając swoich zagubionych reniferów. Widok dzieci bardzo go ucieszył. Dzieci wspólnie z Mikołajem udały się do „Dziupli” na bigosik i ciepłą herbatkę. Nastrój panujący podczas wyjazdu był magiczny. Ognisko, zabawy przy muzyce, wspólny śpiew sprawiły, że mimo chłodu za oknem - było tam ciepło i przyjemnie.
W tym dniu dzieci również rozdały prezenty - przed wyjazdem przedszkolaki przekazały leśniczym „Mikołajkowy paczkę dla zwierząt", aby i one wiedziały, że ktoś o nich pamięta. W radosnych nastrojach wszyscy razem wróciliśmy do przedszkola, gdzie odbyła się zabawa z Mikołajem. Dzieci bawiły się w kole, w parach, korowodach. Zmęczeni tancerze odpoczęli przy pysznej kolacji. Przedszkolaki czekała jeszcze jedna atrakcja – mikołajkowe upominki.
Wycieczka do Wigierskiego Parku Narodowego okazała się świetnym pomysłem. To wyjątkowe spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze i pozostanie na długo w pamięci dzieci. Świętemu Mikołajowi dziękujemy za prezenty i wspólną zabawę.


 


© 2008-2014 Przedszkole nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałach, Autor strony: Karol Grudziński