company logo

Szukaj

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 - 17.00

Adres:
Przedszkole Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi
16-400 Suwałki
ul. Putry 4b
tel. 87 567 15 54 - sekretariat


*Urszula Rutkowska - dyrektor

e-mail: dyrektor@p8.suwalki.eu

*Beata Kamińska – intendent

*Klaudia Buraczewska – pomoc administracyjna/referent

e-mail: sekretariat@p8.suwalki.eu

*Marta Wasilewska - prowadzenie strony internetowej

e-mail: strona.p8@gmail.com

 

 

 


Napisz do nas

Zapraszamy i czekamy na Was!

Rodzinny konkurs na grę planszową w ramach programu „Czyste powietrze wokół nas” Drukuj

konkurs gra planszowaMiło jest nam poinformować, iż rodzice i dzieci z naszego przedszkola wzięli udział w rodzinnym konkursie na grę planszową w ramach programu „Czyste powietrze wokół nas”. Organizatorem konkursu była Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Białymstoku Oddział Promocji Zdrowia. Konkurs organizowany był na terenie województwa podlaskiego, w placówkach realizujących program „Czyste powietrze wokół nas” w roku szkolnym 2016/2017.

Celem głównym całego przedsięwzięcia było propagowanie zdrowego stylu życia w środowisku wolnym od dymu tytoniowego wśród dzieci przedszkolnych i ich rodzin. Przedmiotem konkursu było opracowanie projektu gry planszowej o tematyce antytytoniowej, która zawiera treści prozdrowotne przeznaczone dla dzieci w wieku 3-6 lat. Gra miała charakter edukacyjny i czytelne zasady oraz zadania dostosowane do poziomu dzieci przedszkolnych i być przeznaczona dla 2-4 graczy.

Uczestnicy konkursu to państwo Pułtorak, gra „Czyste powietrze” i państwo Dubin, gra „Eko powietrze z grupy 4-5 latków. „Bieg po zdrowie” to projekt państwa Dolistowskich z grupy 6 „C” i gra „Czy wiesz, co w powietrzu wisi?” państwa Kalmowicz z grupy 6 „A”.

 


© 2008-2014 Przedszkole nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałach, Autor strony: Karol Grudziński