company logo

Szukaj

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 - 17.00

Adres:
Przedszkole Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi
16-400 Suwałki
ul. Putry 4b
tel. 87 567 15 54 - sekretariat


*Urszula Rutkowska - dyrektor

e-mail: dyrektor@p8.suwalki.eu

*Beata Kamińska – intendent

*Klaudia Buraczewska – pomoc administracyjna/referent

e-mail: sekretariat@p8.suwalki.eu

*Marta Wasilewska - prowadzenie strony internetowej

e-mail: strona.p8@gmail.com

 

 

 


Napisz do nas

Zapraszamy i czekamy na Was!

"Święto warzyw i owoców" Drukuj

marchewka"Święto owoców i warzyw" to doskonała okazją do promowania zdrowego odżywiania, przypominania o istocie spożywania owoców i warzyw ze względu na ich wartości odżywcze i witaminy. Uświadomienia, że pyszne mogą być również ciasta z dodatkiem warzyw a także zupy, przeciery, czy soki.

Powitania wszystkich uczestników dokonała nauczycielka w imieniu Marchewki. Podczas wspólnych zmagań sportowych, wesołych zabaw i śpiewów z owocami i warzywami w roli głównej, dzieci poszerzyły wiedzę na temat ich walorów zdrowotnych.
Imprezę rozpoczęły owocowo-warzywne konkurencje. Przedszkolaki chętnie biegały w marchewkowej sztafecie, odnajdywały marchewkę w czarodziejskim woreczku. Tworzyły ciekawe stworki z warzyw. Miały okazję doskonalić umiejętność współpracy i współdziałania w grupie poprzez dekorowanie stołu czy przyrządzenie soku, a także wykonanie plakatów warzywno – owocowych. Uroczystość uświetnił występ dzieci z grupy 6-latków. Na imprezie nikogo nie ominął zdrowy poczęstunek. Można było skosztować: soku owocowo-warzywnego i pysznego marchewkowego ciasta. Po wyczerpujących konkurencjach przyrządzone specjały smakowały jak potrawy z najlepszych kuchni. Zorganizowane spotkanie niewątpliwie zintegrowało naszą społeczność, a wspólnie spędzony czas upłynął w miłej i przyjaznej atmosferze.


 


© 2008-2014 Przedszkole nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałach, Autor strony: Karol Grudziński