company logo

Szukaj

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 - 17.00

Adres:
Przedszkole Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi
16-400 Suwałki
ul. Putry 4b
tel. 87 567 15 54 - sekretariat


*Urszula Rutkowska - dyrektor

e-mail: dyrektor@p8.suwalki.eu

*Beata Kamińska – intendent

*Klaudia Buraczewska – pomoc administracyjna/referent

e-mail: sekretariat@p8.suwalki.eu

*Marta Wasilewska - prowadzenie strony internetowej

e-mail: strona.p8@gmail.com

 

 

 


Napisz do nas

Zapraszamy i czekamy na Was!

Zabawy z symetrią – grupa 6A Drukuj

symetria6aWprowadzenie pojęcia symetrii osiowej okazało się bardzo przyjemnym tematem podczas działań z edukacji matematycznej.

Realizacja tematu w formie zabawy i praktycznych ćwiczeń dała dzieciom wiele możliwości budowania, kreowania, dyskusji, poszukiwania strategii, współpracy i radości z wytworów swojej pracy. Wystarczyła kartka papieru A3 oraz zasoby, które mamy w sali - patyczki, klocki, sześciany, mozaika geometryczna oraz inne zabawki. Po takiej zabawie nawet sprzątanie sali nie było uciążliwym zajęciem.

 

Wprowadzenie pojęcia symetrii osiowej okazało się bardzo przyjemnym tematem podczas działań z edukacji  matematycznej.  Realizacja tematu w formie zabawy i praktycznych ćwiczeń dała dzieciom wiele możliwości budowania, kreowania, dyskusji, poszukiwania strategii, współpracy i radości z wytworów swojej pracy. Wystarczyła kartka papieru A3 oraz zasoby, które mamy w sali - patyczki, klocki, sześciany, mozaika geometryczna oraz inne zabawki. Po takiej zabawie nawet sprzątanie sali nie było uciążliwym zajęciem.

 


© 2008-2014 Przedszkole nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałach, Autor strony: Karol Grudziński