company logo

Szukaj

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 - 17.00

Adres:
Przedszkole Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi
16-400 Suwałki
ul. Putry 4b
tel. 87 567 15 54 - sekretariat


*Urszula Rutkowska - dyrektor

e-mail: dyrektor@p8.suwalki.eu

*Beata Kamińska – intendent

*Klaudia Buraczewska – pomoc administracyjna/referent

e-mail: sekretariat@p8.suwalki.eu

*Marta Wasilewska - prowadzenie strony internetowej

e-mail: strona.p8@gmail.com

 

 

 


Napisz do nas

Zapraszamy i czekamy na Was!

Mamy już 25-lat! Drukuj

Nasze Przedszkole ma już 25 lat. Jubileusz ćwierćwiecza placówka świętowała 24 czerwca 2013r. Impreza z  tej okazji odbyła się w Suwalskim Ośrodku Kultury. Nie zabrakło miłych gości. Na uroczystość obchodów jubileuszu naszego przedszkola przybyły władze miasta Suwałk z Panem Prezydentem na czele, Posłowe na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pani Bożena Kamińska i Pan Jarosław Zieliński, władze oświatowe, media, rodzice, absolwenci, przedstawiciele Rady Rodziców oraz byli pracownicy.

Uroczystość rozpoczęto pięknym Polonezem w wykonaniu dzieci oraz hymnem Suwałk. Pani dyrektor Urszula Rutkowska gorąco powitała wszystkich zaproszonych gości. Po wystąpieniach gości odbyła się część artystyczna w wykonaniu dzieci i rodziców.

Jako pierwsza wystąpiła grupa 3-latków – wykonali taniec „Ugi-Bogi”. Jako drugie zaprezentowały się 6-latki z grup integracyjnych w tańcu „Kalinka”. Następnie publiczność obejrzała inscenizację w wykonaniu 5-latków oraz jednej z mam Pani Darii Lutyńskiej pt.: „Dzień z życia naszego Przedszkola”. Kolejnym punktem uroczystości był taniec dzieci 5-letnich z grup integracyjnych pt: „Baila”. Ogromną niespodzianką dla wszystkich był występ „najmłodszej grupy przedszkolnej” - rodziców w skeczu „Co to jest dobre wychowanie?”. Część artystyczną zakończył występ grupy 4-latków, która zaprezentowała taniec ludowy „Maryneczka”.

Z okazji srebrnego jubileuszu przedszkola Pani dyrektor przekazała serdeczne podziękowania współpracownikom, nauczycielom za ogromny wysiłek dydaktyczny wkładany w wychowanie najmłodszego pokolenia za serce, uśmiech, cierpliwość w tej trudnej misji. Administracji i obsłudze za przykładne wykonywanie swoich obowiązków, za współpracę zaangażowanie i poświęcenie się na rzecz tworzenia niepowtarzalnego wizerunku przedszkola.

Na zakończenie Pani dyrektor podziękowała wszystkim gościom za przybycie na uroczystość jubileuszu za pomoc w realizacji całego przedsięwzięcia oraz zaprosiła na urodzinowy tort i spotkanie okolicznościowe.

Wszystkim zaproszonym gościom z całego serca dziękujemy za uświetnienie swą obecnością naszego jubileuszu. Serdeczne podziękowanie składamy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i przygotowanie uroczystości.

Ta niebywała uroczystość pozostawiła niezapomniane wrażenia i chęć jeszcze lepszego wypełniania swojej misji, misji służenia dzieciom.

 


© 2008-2014 Przedszkole nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałach, Autor strony: Karol Grudziński