company logo

Szukaj

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 - 17.00

Adres:
Przedszkole Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi
16-400 Suwałki
ul. Putry 4b
tel. 87 567 15 54 - sekretariat


*Urszula Rutkowska - dyrektor

e-mail: dyrektor@p8.suwalki.eu

*Beata Kamińska – intendent

*Klaudia Buraczewska – pomoc administracyjna/referent

e-mail: sekretariat@p8.suwalki.eu

*Marta Wasilewska - prowadzenie strony internetowej

e-mail: strona.p8@gmail.com

 

 

 


Napisz do nas

Zapraszamy i czekamy na Was!

Czerwony dzień w grupie 0"A" Drukuj

0002_czerwony_dzienJednym z zadań naszego przedszkola jest pogłębianie wiedzy przyrodniczej oraz promowanie zdrowego stylu życia. W ramach realizacji założonego planu, grupa 0 „A” integracyjna postanowiła zorganizować cykl zajęć pod nazwą: „Cztery pory roku – kolorowe dni”, których głównym celem jest rozszerzanie wiedzy na temat otaczającej rzeczywistości poprzez działanie i doświadczanie.

W dniu 23.09.2010r. z okazji pierwszego dnia jesieni w grupie królował jesienny kolor - czerwony, kojarzący się właśnie z tą porą roku. Wszystkie dzieci, a także panie ubrały się w czerwone bluzeczki, koszulki i sweterki ozdobione dodatkowo jesiennymi symbolami. W grupie aż się „zaczerwieniło”. Dzieci przyniosły przygotowane przez rodziców przepiękne kosze z jesiennymi darami, w których ukrywały się owoce parku, lasu, sadu i ogrodu. Atrakcją „Czerwonego dnia” były tańce z panią Jesienią, rozpoznawanie i nazywanie owoców i warzyw wyjmowanych przez nią z koszy, zabawa „Sałatka owocowa”, degustacja owoców, wykonanie przez dzieci pełnej fantazji sukni dla pani Jesieni oraz jarzębinowych korali, zabawa ruchowa „kolorowe liście” i wiele, wiele innych.

Uśmiechy na twarzach przedszkolaków utwierdziły nas w przekonaniu, że ciekawie, wesoło i nieco odmiennie spędziły czas. Mamy nadzieję, że z radością powitają nowy, kolorowy dzień w przedszkolu, który nastąpi już niebawem.

 


© 2008-2014 Przedszkole nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałach, Autor strony: Karol Grudziński