company logo

Szukaj

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 - 17.00

Adres:
Przedszkole Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi
16-400 Suwałki
ul. Putry 4b
tel. 87 567 15 54 - sekretariat


*Urszula Rutkowska - dyrektor

e-mail: dyrektor@p8.suwalki.eu

*Beata Kamińska – intendent

*Klaudia Buraczewska – pomoc administracyjna/referent

e-mail: sekretariat@p8.suwalki.eu

*Marta Wasilewska - prowadzenie strony internetowej

e-mail: strona.p8@gmail.com

 

 

 


Napisz do nas

Zapraszamy i czekamy na Was!

Kampania "Biała Wstążka – Przemoc jest orężem ludzi słabych" Drukuj

„Biała Wstążka” to największa na świecie prowadzona w ponad 55 krajach świata, międzynarodowa kampania mająca na celu walkę z przemocą wobec kobiet. Nasze przedszkole kolejny raz przyłączyło się do kampanii. W dniach 26-29 listopada w każdej grupie odbyły się zajęcia edukacyjne, spektakle, a także działania, skierowane na zwiększenie świadomości dzieci na temat przemocy w rodzinie.

Z radością informujemy, iż nasze przedszkole zostało laureatem konkursu organizowanego przez Komendę Miejską Policji w Suwałkach oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Suwałkach w ramach IV Suwalskiej Kampanii „Białej Wstążki”. Otrzymaliśmy nagrodę główną.

Więcej informacji:
http://www.pcpr.suwalski.pl/aktualnosc.php?id=89

 

Grupa 3„A”

Grupa 4„A”

Grupa 4„B”

Grupa 5-latki

Grupa 6-latki

 


© 2008-2014 Przedszkole nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałach, Autor strony: Karol Grudziński