company logo

Szukaj

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 - 17.00

Adres:
Przedszkole Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi
16-400 Suwałki
ul. Putry 4b
tel. 87 567 15 54 - sekretariat


*Urszula Rutkowska - dyrektor

e-mail: dyrektor@p8.suwalki.eu

*Beata Kamińska – intendent

*Klaudia Buraczewska – pomoc administracyjna/referent

e-mail: sekretariat@p8.suwalki.eu

*Marta Wasilewska - prowadzenie strony internetowej

e-mail: strona.p8@gmail.com

 

 

 


Napisz do nas

Zapraszamy i czekamy na Was!

Rodzinny przegląd kolęd i pastorałek oraz prezentacja szopek bożonarodzeniowych w grupie 5"B" - integracyjnej Drukuj

050_koledy_5bW tym roku po raz pierwszy został zorganizowany w grupie 5 „B” – integracyjnej I RODZINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK oraz prezentacja SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH. Dzieci wraz z rodzicami miały za zadanie przygotowanie dowolnej kolędy lub pastorałki oraz wykonanie wybraną przez siebie techniką plastyczną przestrzennej szopki o dowolnych rozmiarach.

Rodziny wykazały się dużą inwencją twórczą. Szopki wykonane były z różnorodnych materiałów np. z drewna, papieru, słomy, masy solnej itp. Nie zabrakło również takich z efektami specjalnymi np. z podświetleniem. Rodzinne kolędowanie i prezentacja przepięknych szopek wprowadziły wszystkich uczestników spotkania w miły i serdeczny nastrój bożonarodzeniowy. Na zakończenie spotkania były życzenia świąteczne i pamiątkowe dyplomy dla rodzin za udział w prezentacji.

Ogromnie nas cieszy wielkie zaangażowanie wszystkich Rodzin biorących udział w przeglądzie, gdyż najistotniejszą dla nas kwestią jest integracja dzieci i rodziców oraz zachęcanie rodziców do wspólnego, aktywnego spędzania czasu z dziećmi. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom, którzy zaangażowali swój czas i pomysły w realizacje tego zadania, ponieważ dla każdego dziecka, jego własna szopka i śpiewanie kolędy z rodziną była powodem dumy i wielkiej radości.

 


© 2008-2014 Przedszkole nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałach, Autor strony: Karol Grudziński